Размер на шрифта А А А
ВХОД САМО ЗА ЧЛЕНОВЕ:
Име:                               Парола:

УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ НА НС НА ТПК, избран на ХІII Конгрес на НС на ТПК

Стилиян Скулиев Баласопулов          Председател
Нико Георгиев Ников                         Зам.-председател
Константин Бориславов Страхинов     Зам.-председател
Георги Иванов Башлиев                     ТПКИ “Ат.Тешовски”–Г.Делчев
Георги Ангелов Порязов                    ТПК “Металик” - Бургас
Йовка Василева Гайкова                   ТПКИ “Родина” – Варна
Трифон Атанасов Събчев                   ТПК „Единство” – Ресен
Ивайло Михайлов Игнатов                             ТПК „Боян Чонос“– Видин
Джина Николова Бакърджиева          ТПК “Балкан” – Габрово
Светла Георгиева Димитрова                       ПК „Миролюбец“ – Ловеч
Валентин Иванов Стоименов              ТПКИ "Г.Карастоянова" – Лом
Ангел Петров Янков                           ТПК “Младост” – Пазарджик
Пенчо Стойчев Карагьозов                 ТПСК “Освобождение-45” – Плевен
Стефан Петров Гатев                          ТПКИ “Прогрес” – Русе
Еньо Дженков Баламотов                    ТПК “Изкуство”– Сливен
Георги Кирилов Митев                         ТПК “Михаил Дашин” – Самоков
Георги Милчев Георгиев                      ТПК “Металургия” – София
Дарина Стоянова Бъчварова               ТПК „Септември” – Търговище
Янчо Стойков Янков                            ТПК "Стил 2000“ – Хасково
Галина Недкова Миразчийска              ТПКИ “Иглика” – Шумен
 Иванка Радева Найденова                             ТПКИ „Г. Дамянов“ – Ямбол

ПОДГЛАСНИЦИ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ 
Илия Иванов Витанов                           ТПК "Труд" - Гоце Делчев
Георги Желев Георгиев                         ТПК “Победа” – Лозарево
Данаил Начев Начев                             ТПК “Мара Денчева” – Плевен
Иван Цветков Ангелов                      ТПК „Ст. Иванов“ - Разград
Иван Пиринов Николков                       ТПК "Творец" - София
Веселин Йорданов Дечев                     ПК "Метал" - Силистра

Created & Hosting by BIAnet